Giftisimo

Giftisimo je lídr v oblasti luxusního balení dárků a prodeje balícího materiálu (dárkové krabice, tašky, papíry a originální doplňky). Giftisimo má dnes provozovny v obchodních centrech v Praze, Brně, Bratislavě a dále roste v UK a začíná spolupracovat na trzích DE, CH, NL a FR.

Giftisimo dnes propojuje "offline" prodej na pobočkách v obchodních centrech s online prodejem prostřednictvím e-shopu giftishop.cz a giftisimo.co.uk, přičemž právě další rozvoj online prodeje je hlavním cílem Giftisima v dalších letech, tak aby dosáhla vize e-commerce lídra v segmentu luxusních balících materiálů a přání v Evropě a lídra v digitalizaci obchodu v rámci papírenského odvětví. To roste v Evropě v průměru 12 % ročně, nicméně stále čeká na jeho digitalizaci a přesun do e-commerce světa.

Obrat společnosti za rok 2016 byl 18,6 mCZK, na konci roku 2017 je plánován obrat 30 mCZK, který by měl do roku růst do výše 200 mCZK při EBITDA marži 15 %. Giftisimo tohoto růstu plánuje dosáhnout nově také prostřednictvím partnerství s tahouny českého e-commerce Mall.Cz a Alza.cz, kteří budou využívat možnosti luxusního zabalení přímo na jejich portálech. Společnost je vlastněna zakladatelem Tomášem Lichtenbergem (ex-zakladatel sítě Fruistisimo, která dnes dosahuje 65 provozoven s čerstvými džusy a zmrzlinou) a vedena spolumajitelkou firmy Acomware Simonou Zábržovou.

Na tento růst hledá Giftisimo investici ve výši až 25 mCZK, pomocí které mimo expanze bude financovat další vývoj e-commerce platformy, marketing a obchodní rozvoj.

Vhodný investor: Strategický investor
Oblast: E-commerce
Koinvestice: Ano

Stav fundraisingu: Aktivní
Celková investice / zbývá: CZK 25 000 000 / 100 %

Máte zájem o více informací / investici?

Vyplňte formulář níže a my se Vám obratem ozveme.