Spaceflow

Spaceflow je komunikační platforma zaměřená na real estate (office buildings, rezidenční budovy, kampusy apod.). Spaceflow je mobilní aplikace pro uživatele a zároveň administrativní prostředí pro majitele/správce nemovitosti.

Real estate bylo donedávna poměrně konzervativní odvětví, nyní je však digitalizace v real estate jedním z hlavních témat a počet proptech konferencí roste jako hub po dešti. Na těch největších v San Franciscu a Mnichově zaznamenal tým Spaceflow velmi dobrou zpětnou vazbu a navázalo partnerství s klíčovými správci real estate jako JLL nebo CBRE. Majitelé a správci budov dnes hledají jakýkoliv způsob jak budovy pro nájemce zatraktivnit a díky své jednoduchosti a funkčnosti je pro ně Spaceflow atraktivní.

Dnes má Spaceflow pilotní verzi svého produktu v karlínském Danube House, ve v několika budovách v Londýně včetně jednoho univerzitního kampusu, Austrálii a aktuálně podepsali dohodu s CA Immo ve Vídni na několik jejich budov. Od listopadu 2017 generují první příjmy. Právě Londýn, jakožto jeden z klíčových real estate trhů na světě, bude jejich cílem v dalších 12 měsících, pročež hledají SEED B investici 550 kEUR.
Hodnocení DEPO VENTURES – skvělý tým, který se posouvá velmi rychlým tempem a škálovatelný business model i v tak rigidním odvětví.
Na vyžádání poskytneme rozšířený investment deck a podrobný finanční plán.

Vhodný investor: Strategický investor
Oblast: Prop Tech, Real Estate
Koinvestice: Ano

Stav fundraisingu: Aktivní
Celková investice / zbývá: EUR 550 000 / 100 %

Máte zájem o více informací / investici?

Vyplňte formulář níže a my se Vám obratem ozveme.