XTND

XTND je technologický startup, který jde přímo naproti vizi smart cities a autonomních dopravních prostředků plně poháněných obnovitelnými zdroji energie.

Městská doprava je dnes téměř po celém světě charakterizovaná neefektivitou v podobě dopravních zácp a znečištěním způsobeným fosilními palivy. XTND nyní poskytuje řešení tohoto problému v podobě prémiového skateboardu, který je plně elektrický a poskytuje svému uživateli rychlý, bezpečný a ekologický způsob dopravy ve městě. Dojezd skateboardu je 20 km na nabití a dosahuje rychlosti až 45 km/h.

Na počátku roku se XTND velmi úspěšně účastnil největšího veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas, přičemž získal stovky nových zájemců o produkt. Zároveň byl XTND v lednu vybrán do prestižního ABC Acceleratoru v Silicon Valley a v dubnu plánuje start crowfundingové kampaně na Kickstarteru.

XTNDplně funkční prototyp svého skateboardu a hledá investičního partnera, který mu dopomůže k sériové výrobě a globální expanzi. Aktuálně XTND hledá investici ve výši 3 – 8 mil. Kč. Tomuto projektu pomáháme společně s partnery z Keiretsu Forum.

Vhodný investor: Angel investor, Seed fond
Oblast: Smart Cities, Hardware, Electric Vehicles
Koinvestice: Ano

Stav fundraisingu: Aktivní
Celková investice / zbývá: CZK 3 000 000 - 8 000 000 / 100 %

Máte zájem o více informací / investici?

Vyplňte formulář níže a my se Vám obratem ozveme.